سوالات متداول شما 


فناوری واقعیت ترکیبی به فناوری گفته میشود که تلاش میکند تا یک محتوای مجازی را در محیط حقیقی بصورت باورپذیر قرار دهد. کاربر هم در این محیط بسادگی میتواند با اجزای مجازی تعامل کند. مثل اسنپ چت و... که فیلترها که همان محتوای مجازی هستند را بر روی صورت کاربران که بخشی از محیط حقیقی هستند قرار میدهد.
پس با کمک این تعریف مشخص میشود که هر دو فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی جزئی از فناوری واقعیت ترکیبی هستند.
برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع لطفا عبارت زنجیره میلگرام یا milgram continuum را در گوگل سرچ کنید


فعالیت شرکت فرجاد سپهر جهان آرا را میتوان به دو بخش توسعه فناوری و تولید محتوا در حوزه واقعیت ترکیبی تقسیم کرد
یعنی ما هم توانایی ساخت پیچیده ترین نرم افزارها و پلتفرم های نمایش محتوای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را داریم و هم میتوانیم براساس نیاز شما، محتوای آنرا با بالاترین کیفیت تولید کنیم.


توسعه به معنای ایجاد یک زیرساخت یا پلتفرم برای ارائه محتوا است. مثلا شما نیاز به یک اپلیکیشن دارید که بتواند چندین تور مجازی از یک بازارچه محلی را در خودش جای بدهد و قابلیتهای جدیدی مانند  نمایش و معرفی محصولات هرکدام از غرفه های آن بازارچه و امکان خرید اینترنتی داشته باشد. 
مشخص است که این زیرساخت در حال حاضر توسط هیچ سرویس دهنده ای ارائه نشده است اما ما میتوانیم  در گام اول درباره جذاب تر شدن ایده تان به شما مشاوره بدهیم و سپس آنرا برای شما پیاده سازی کنیم.


زمانیکه شما یک بستر و پلتفرم برای ارائه محتوا داشته باشید، ما میتوانیم به شما در تولید محتوای مورد نیاز با آن کمک کنیم. مثلا شما میخواهید در گوگل مپ کسب و کار خود را معرفی کنیم اما توانایی ساخت تصاویر پانورامای 360 درجه ندارید. ما میتوانیم این محتوا را با بالاترین کیفیت برای شما تولید کنیم. 


عموم مشتری های ما سازمان ها، ادارات  و کارخانجات مرتبط با مباحث گردشگری، تبلیغاتی، آموزشی و... هستند. نحوه کار با این دسته از مشتریان بصورت انعقاد قرارداد است. ضمن اینکه معمولا پیش از تنظیم قرارداد، در یک یا چند جلسه ی مشاوره  رایگان، نیازهای آن سازمان توسط کارشناسهای ما مشخص می شود و سپس محصول یا خدمت  متناسب با آن نیاز  به آنها معرفی میشود.


بله! ما با کمک تخصص و تجربه ای که در حوزه فناوری واقعیت ترکیبی داریم میتوانیم اکثر ایده های شما را اجرایی کنیم


با توجه به اینکه ساختار پیاده سازی هر پروژه براساس نیازها ی آن پروژه و میزان توسعه/تولید محتوا متفاوت خواهد بود، بدون برگزاری جلسه مشاوره و ارزیابی نیازهای شما، قادر نخواهیم بود قیمت قطعی بدهیم. پس لطفا در قسمت ارتباط با ما نیازهای خود را مطرح کنید تا کارشناسهای ما با شما تماس بگیرند

اگر هنوز پاسخ سوالتان را دریافت نکردید، وارد بخش "ارتباط با ما" شوید: